fbpx

מהו רימרקטינג ומדוע הוא חשוב?

הזרמת משתמשים לאתר שלך באמצעות רימרקטינג הוא צעד חשוב ביצירת מכירות, אולם בפועל, צרכנים פוטנציאליים המבקרים באתר לעתים קרובות מוסחים מסיבות רבות וממשיכים הלאה בטרם סיימו את רכישתם. הם יכולים להיות מוסחים משיחות טלפון, התראות בפייסבוק, מיילים ובערך כל דבר שהוא מסיח דעת בימינו.

אלו יכולים לגרום להם לעזוב את האתר שלך בטרם סיימו את מעברם באתר ואת רכישתם. שיטה מצליחה ומוכחת להחזרת "מבקרים בורחים" או "לקוחות חוזרים"  לאתר שלך נקראת רימרקטינג.

טכניקה זו משתמשת במודעות המופנות רק לאלה שביקרו באתר שלך בעבר, כדי להזכיר למשתמשים את הזמן שהם בילו באתר שלך, בגלישה בקטלוג המוצרים שלך או את המוצרים שהוסיפו לעגלת הקניות שלהם לפני שעזבו. ניתן לפרסם מודעות אלה בגוגל, באתרים למיניהם או בפייסבוק ואפילו ישירות לדואר האלקטרוני שלהם.

רימקטינג בעצם כלי מצוין להזכיר לגולשים שלכם שהם בעצם "שכחו אצלכם" מוצר מסוים ובדרך יצירתית אנו מחזירים אותם חזרה לרכישה המוצר שלך.

מה זה רימרקטינג?

איך רימרקטינג עובד?

למשל מבקרים המחפשים אביזרים חדשים לחיות מחמד עשויים לבקר בחנות אינטרנטית כדי לעיין במוצרים השונים הזמינים באתר. אולם, מבקרים רבים עוזבים את החנות מבלי להשלים רכישה מה שגורם לנטישת האתר. אנו מבינים בידיעה שמבקרים אלו הם לקוחות פוטנציאליים ויש סיכוי שהם יחזרו לרכוש את המוצר או שגם לא יחזרו בכלל, בחנות אינטרנטית זו נתייג אותם כ"מבקרים באתר".

שיטת הרימרקטינג מאפשרת לחנות להציג פרסומת למבקרים מתויגים אלו על מנת לעודד אותם לחזור לבקר באתר ולהשלים את הרכישה. ניתן אפילו לפלח קבוצות מבקרים על סמך הדפים בהם הם ביקרו כדי להציג להם מודעות רלוונטיות יותר ובכך להגדיל ביקורים חוזרים באתר שלך.

5 יתרונות בעלי חשיבות לשימוש ברימרקטינג

1.תוכלו להמיר יותר ביקורים לרכישות בפועל

אנשים שכבר ביקרו באתר שלך, הסתכלו על הפריטים שלך למכירה, או שאפילו הרחיקו לכת עד כדי הוספת אחד או יותר מהמוצרים שלך לעגלת הקניות שלהם, יהיו הלקוחות בעלי הפוטנציאל הגבוה ביותר להמרה. הם מכירים אתכם.

הרבה מאמצים ומשאבים עוסקים במשיכת אנשים לאתר שלך. אחוז קטן מהמשתמשים הללו יקנו את המוצרים שלכם בפעם הראשונה שהם מבקרים באתר. רימרקטינג שם למטרה להזכיר לצרכנים פוטנציאליים את הזמן שהם בילו בגלישה בסחורות שלך. זו נקודת מגע שניה בינך לבין הצרכן. אם הזרמת משתמשים חדשים לאתר שלך היא חצי מהקרב, הרימרקטינג הוא החצי השני, על מנת להביא לרכישת מוצרים.

2.אנשים יזכרו את המותג שלך

הזרמה של תנועה רבה לאתר שלך היא חשובה, אבל זה לא סוף כל השיווק. אנשים שרואים את מודעות הרימרקטינג שלך בפייסבוק או בחיפושים בגוגל יזכרו ככל הנראה את המותג שלך לאורך זמן. זו דרך להישאר בראש מעייניהם.

גם אם בסופו של דבר הם לא מבזבזים את כספם באתרך לאחר שראו את המודעות שלך, יש סיכוי טוב שהם יזכרו את שם החברה שלך. אם המותג שלך הוא הדבר הראשון שעולה בדעתם כאשר הם מחליטים להוציא כסף על מוצרים או שירותים בתחום שלך, יש סיכוי גבוה שתבצע את המכירה.

3.ניתן ליישם רימרקטינג בדרכים רבות ושונות

אין דרך אחת לבצע רימרקטינג. שימוש בטכניקות מרובות אינו רק אפשרי אלא מומלץ ביותר.

פייסבוק היא אחת הפלטפורמות הגדולות ביותר לשיווק דיגיטלי על פני כדור הארץ כולו. מערכת המודעות של פייסבוק היא פנומנלית לקמפיינים ראשוניים לשיווק ולרימרקטינג. הצגת המודעות שלך בזמן שמבקרים בעבר צופים בסרטוני YouTube או גולשים בתוצאות החיפוש של גוגל היא גם כן דרך מצוינת להגביר את ההכרה במותג.

דאג לגוון את שיטות הרימרקטינג שלך וזהה מי מהן מחזירות את המבקרים לאתר שלך.

4. אתה יכול להוזיל את עלויות השיווק, ולשמור על האפקטיביות

הצפת רשת גוגל עם מודעות  שיווק במטרה להגיע לכמה שיותר אנשים היא יקרה ולא יעילה.

ברימרקטינג, אתה מכוון רק לאלה שביקרו בדף האינטרנט שלך מלכתחילה, על כן ההוצאה הכספית שלך על מודעות אלה עשויה להיות נמוכה יותר וחסכונית יותר. מכיוון שאנשים שכבר ביקרו באתר שלך נוטים יותר לבצע רכישה ממך מאלו שטרם ביקרו באתר, יש סיכויים גדולים יותר למכירות שלך לגדול. בסופו של דבר, מודעות אלה ישלמו עבור עצמן.

5.הגדל את ההחזר על ההשקעה בשיווק באופן משמעותי

 זמן רב, מאמץ וכסף נכנסים לקמפיין שיווקי. יחד עם זאת, רק אחוז נמוך מאוד של המבקרים הראשונים בסופו של דבר מבצעים רכישות. אחרי שכבר השקעתם כל כך הרבה בתהליך, זה יכול להיות מרתיע לגלות ששיעור ההמרות באתר שלכם נמוך. כאן נכנס הרימרקטינג. הוספת מודעות רימרקטינג לקמפיין השיווק שלך יעזרו לך לסגור יותר מכירות באינטרנט!

צריכים ייעוץ? 
 
השאירו פרטים וניצור קשר ללא עלות
5/5

מה הלקוחות מספרים עלינו

דניאל חסון
קרא עוד
מלך, שירות מלא ומהלב בנה לי אתר והיה זמין לשאלות גם חודש אחריי ותמיד עם חיוך ואווירה טובה. יוסי באמת נותן תחושה נוחה שניתן לפנות אליו ולא משאיר מקום לשאלות, אני אחד שעובד עם מלא חברות ושירותים ובשירות כזה לעולם לא נתקלתי. בהתחלה חששתי כי המחיר היה ממש טוב ומידע שלי שירות טוב יקר יותר -נוכחתי לראות שזאת טעות ענק , תודה על איכות ושירות . יוסי, אתה מתנה לעולם העסקים. תודה לך ותודה עלייך !
Shahar Alter
E.S Garage Doors Inc.
קרא עוד
שירות ברמה הכי גבוהה שאפשר לצפות לו, לא כמו שאר החברות בשוק שמשלים אותך בנסיונות וקמפיינים חוזרים ונשנים פה מדברים בתוצאות, תודה רבה יוסי 🙏🏻
David Levy
Experts Remodel LLC.
קרא עוד
שירות מעולה ממליץ בחום ! בנו לי אתר שאני מרוצה וכל הזמן היו זמינים לשינוים וכל מה שצריך .
ורד חסון
מאמנת לצמיחה והעצמה אישית
קרא עוד
רוצה להמליץ בחום על יוסי מווידג'טיב. בניתי דרכו את האתר ומאז אני זוכה לאינספור תגובות נלהבות. נחשפתי למקצועיות, איכות, חדשנות ושירות מצוין תוך מענה מידי לכל פניותיי. המלצתי לחבריי וכך גם אמשיך לעשות. תודה ענקית וללא ספק אמשיך ליהנות משירותיו.
בן בסלי
קרא עוד
לפי שיחה קצרה רואים שהבחור מבין מה הוא עושה 💪🏽
חואן בורשטיין
Webuddies
קרא עוד
יוסף מעצב אתרים מקצועי וחברותי, תמיד קשוב ועוזר בכל שעה. מומלץ בחום!!!
יעל כהן
"הכח לשינויי - בידייך"
קרא עוד
שמקצועיות פוגשת חלום זה המקום. תודה רבה על יחס אישי ומקצועיות. תמיד ידעת לכוון אותי מה נכון עבור העסק שלי. תודה שתמיד השבת בסבלנות על כל השינויים שרציתי עד שהגענו לתוצר המושלםםםם מרוצה עד השמיים שמחה שבחרתי בך 🙏וממליצה עליך מכל הלב
ליאור כהן
קרא עוד
בנו לי אתר אינטרנט בדיוק לפי הבקשות שלי ואני מרוצה מאוד ממליץ בחום!
Oriel Geft
Locksmith007
קרא עוד
אני גר בסיאטל, ארה"ב , יוסי עזר לי בבניית אתר לעסק שלי , זמין תמיד גם במרחק של 10 שעות. ממליץ בחום מקצועי והגון.
Nikki Meyersohn
קרא עוד
Highly professional and friendly service! Will definitely be using Widgetive for future projects!
אדיר טוביה
משרד רואה חשבון
קרא עוד
מרוצה מאוד הבחור מקצועי ומפרט על הכל עד שתבין מה טוב לך ולעסק
אדיר טוביה
משרד רואה חשבון
קרא עוד
מרוצה מאוד הבחור מקצועי ומפרט על הכל עד שתבין מה טוב לך ולעסק
אור מורדוב
קרא עוד
יוסי נותן שירות מקצועי ואדיב ביותר. ממליץ בחום!
רון יונה
ספר כלבים
קרא עוד
יוסי אלוף ומקצועי ממליץ בחום!! מחירים נוחים לבעלי עסקים מתחילים.
הקודם
הבא