חשיבות קידום אתרים אורגני קידום אתרים בגוגל

שאלתם את עצמכם פעם מה זה קידום אורגני?

אם אתם בעלי עסק, אתם יודעים כמה חשוב להזרים משתמשים לבקר באתר שלכם. אחרי הכל, שם הם יכולים ללמוד עוד על המוצרים והשירותים שאתם מציעים, ועל המותג שלכם. אבל מה אם אתם פשוט לא מקבלים את התנועה שאתם צריך כדי להעצים את המותג שלכם ולהפוך אותו לכוכב בתעשייה?

למרות שהטמעה של קמפיין קידום אתרים אורגני אינה מבטיחה שהעסק שלכם יהפוך לשם דבר, הוא יכול ויבטיח שהאתר שלכם יופיע במקום הגבוה ביותר בדפי תוצאות של מנועי חיפוש, מה שיאפשר לכם להזרים יותר תנועה לאתר וכתוצאה מכך להביא למכירות רבות יותר.

אם תוצאות אלה הם משהו שאתם מחפשים, הכנו בשבילכם מדריך קצר שתוכלו להבין את דרך היסודות של קידום אתרים אורגני, דוגמאות לאסטרטגיות קידום אתרים אורגני וכיצד הוא משחק תפקיד חשוב עבור העסק שלך.

לא יודעים מאיפה להתחיל? השאירו פרטים כאן לבדיקת SEO בחינם ונחזור אליכם בהקדם.

קידום אתרים אורגני - sEO

קידום אתרים אורגני הוא אסטרטגיית שיווק במנועי החיפוש ובעיקר במנוע החיפוש של Google.

אופן הקידום מובנה מתת-אסטרטגיות קטנות יותר כגון:

  • מחקר מילות מפתח – התמקדות במילות חיפוש נפוצות שאנו מחפשים בגוגל. אנו מוצאים את המילות חיפוש שמתאימות לעסק שלכם ובכך מטמיעים אותם באתר באסטרטגיה נכונה.
  • אופטימיזציה מבנה האתר עבור מנועי החיפוש. מסייעות לאתר שלכם להיות בראש עמודי תוצאות מנועי החיפוש באופן אורגני, ללא תשלום ולטווח ארוך תוך כדי קידום ושיפור האתר.

מדוע קידום אתרים אורגני חשוב?

קידום אתרים אורגני חשוב כי 75% מהמחפשים לא טורחים לעבור מבעד לעמוד התוצאות הראשון בעת חיפושם. אם אתם לא מדורגים גבוה, ניחשתם נכון – האתר שלכם לא יקבל תנועה, מה שאומר שהאתר יתקשה להביא מכירות וזרימה כספית לעסק.

חברות קטנות ועד גדולות צריכות לשים לב לקידום אתרים אורגני מכיוון מירב הגולשים מסתמכים על מנוע החיפוש של גוגל כדי למצוא את מה שהם צריכים. 90% מחוויות המשתמש מתחילות במנועי החיפוש ובגוגל בעיקר.

אם אתם כבעלי עסקים לא מקדמים את האתר שלכם אורגנית אתם בעיקר מפסידים הכנסות נוספות.

למעשה, תנועה אורגנית אל אתר אינטרנט תופסת יותר מ –40% מהכנסות האתר. שלא לדבר על כך שמנועי החיפוש מספקים שיעור הכנסות הגבוה פי שמונה משיווק מסורתי. מנועי החיפוש הם ערוץ שיווקי בעל ערך רב שמחכה להניב הכנסות לעסק שלכם ולא עולה לכם שקל אחד. אתם רק צריכים להתחיל לבצע אופטימיזציה לאתר שלכם בהתאם לאסטרטגיות קידום אתרים אורגני.

איך גוגל נכנסת לתמונה מבחינת קידום אתרים אורגני?

בואו נדבר על איך פועל הדירוג של אתרי האינטרנט במנועי החיפוש וכיצד נקשר קידום אתרים אורגני לגוגל.

לפני שנוכל לדבר על קידום אתרים אורגני, חשוב להבין מה גוגל נותן לנו ומדוע הוא ממלא תפקיד כה גדול באסטרטגיית קידום האתרים האורגני שלך.

לגוגל כמנוע חיפוש יש אחריות גדולה והמטרה העיקרית של מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בעולם היא להבטיח שכאשר משתמש מבצע חיפוש, גוגל מחזיר את התוצאות הרלוונטיות והמועילות ביותר.

גוגל רוצה שהתוצאות שהוא מספק יהיו משאבים התואמים את כוונת החיפוש של המשתמשים ולהניב את המידע שהם רוצים למצוא בעת חיפוש רנדומלי.

לא רק זה שגוגל דואג גם לבחון דברים כמו חווית המשתמש שהאתר מספק כגון: מהירות העמוד וכמות הזמן שהגולש נוטה להישאר בעמוד בטרם הוא חוזר לתוצאות החיפוש או במילים אחרות "נטישת האתר".

כמעט כל גורם באתר הממלא תפקיד מסוים משמש הוא בעצם כתפקיד גדול בדירוגי החיפוש האורגני וכך גוגל מדרגים את מיקום האתר שלכם במנוע החיפוש שלהם.

אם המטרה העיקרית של גוגל היא לספק את התוצאות הטובות ביותר למשתמשים, המטרה של קידום אתרים אורגני היא ליצור אתר בעל תוכן ראוי לדירוג עליון במנוע החיפוש של גוגל.

אם אתם רוצים שהאתר שלכם ידורג גבוה בתוצאות, חשוב ליישם את תהליך ה-SEO

אסטרטגיית ה-SEO מורכבת מטכניקות הפועלות יחד לשיפור האתר שלכם.

נציין מספר אסטרטגיות SEO אורגניות

  • מחקר מילות מפתח: חקרו את מילות המפתח שבהן עליכם להתמקד המאפיינות את העסק שלכם בכך שהאתר שלכם יופיע בראש תוצאות החיפוש כאשר אנשים מחפשים מילות מפתח וביטויים הקשורים לעסק שלכם.
 
  • יצירת תוכן: יצירת סוגים שונים של תוכן המתמקד במילות מפתח יקרות ערך וחשובות עבור קמפיין ה-SEO האורגני שלכם. ההמלצה שלנו לקידום אורגני מוצלח הוא כתיבת תוכן רלוונטי לקהל שלכם ויצירת בלוג המשתף את הידע שלכם בפני הגולשים. בלוג מראה על מקצועיות, שיתוף ידע ואף מראה על אתר מקצועי ורציני בעל ערך.
 
  • יצירת פרופיל קישורים פנימי: דפי האתר שלכם יכללו קישורים לדפים אחרים באתר ואף קישורים חיצוניים לאתרים אחרת בכדי שגוגל יוכל בקלות רבה יותר לגשת לכל דפי האתר שלכם ולבחון התייעלות. גוגל מבחין במילות המפתח שלכם ובאפיון האתר בכדי להכיר את קהל היעד אליו אתם מכוונים ולבסוף להוסיף את האתר שלכם כראוי לתוצאות החיפוש שלו.
 
  • הוספת תוכן מולטימדיה: הוספת אלמנטים חזותיים כמו תמונות, אנימציות וסרטונים לדפי האתר שלכם כדי תמשוך תשומת ליבם של המבקרים ובכך לעודד אותם לבלות יותר זמן באתר שלכם.
 
  • וודאו שהאתר שלכם הינו קל לשימוש ונעים מבחינה אסתטית: פשטו את הניווט באתר שלכם. חשוב שהמבקרים יוכלו למצוא מידע במהירות וביעילות, דאגו שכל הקישורים באתר עובדים ושכל הטפסים שלכם נטענים כראוי. עדכנו את עיצוב האתר שלך בהתאם להתנהגות המבקרים.
 
  • אופטימיזציה של זמן טעינת העמודים: וודאו כי טעינת דפי האתר שלכם לא אורכת יותר משתיים או שלוש שניות וזאת בכדי למנוע מהגולשים לנטוש את האתר במהירות.
 
  • הוספת תגי ALT לתמונה: הוסיפו "תיאור תמונה בעזרת טקסט" לתמונות שלכם כדי להבטיח שגוגל יוכל להבין מהן התמונות וכיצד הן קשורות לתוכן.

 

טכניקות אלה פועלות יחד כדי לפנות לאלגוריתם הדירוג של גוגל מה שיכול לעזור לכם להתברג גבוה יותר בשרשרת תוצאות החיפוש.

אולי יעניין אותך:

השאירו פרטים לבדיקת SEO בחינם ונחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן